Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
17 okt 14:30 Geldrop 1 (zon) ZSV 1 (zon)
26 sep 14:30 ZSV 1 (zon) Wilhelmina'08 1 (zon)
3 okt 14:30 SSS'18 1 (zon) ZSV 1 (zon)
10 okt 14:30 ZSV 1 (zon) Sportclub Susteren 1 (zon)
3 okt 11:00 ZSV 2 (zon) Venlosche Boys 2 (zon)
10 okt 11:15 Erp 2 (zon) ZSV 2 (zon)
17 okt 11:00 ZSV 2 (zon) Deurne 2 (zon)
26 sep 11:00 SV Someren 2 (zon) ZSV 2 (zon)
10 okt 12:30 Ysselsteyn 2 (zon) ZSV 3 (zon)
26 sep 12:00 SV Someren 4 (zon) ZSV 3 (zon)
17 okt 13:15 ZSV 3 (zon) Sportclub Susteren 3 (zon)
3 okt 12:00 ZSV 3 (zon) H.B.S.V. 2 (zon)
10 okt 11:00 SV Helenaveen Griendtsveen 1 (zon) ZSV 4 (zon)
3 okt 11:00 ZSV 4 (zon) SJVV 2 (zon)
17 okt 11:00 ZSV 4 (zon) NWC 6 (zon)
17 okt 11:00 ZSV 5 (zon) Mierlo Hout 9 (zon)
26 sep 9:45 Olympia Boys 4 (zon) ZSV 5 (zon)
3 okt 13:15 ZSV 5 (zon) NWC 9 (zon)
10 okt 10:00 ONDO 5 (zon) ZSV 5 (zon)
26 sep 12:00 ZSV 6 (zon) Bruheze 3 (zon)
10 okt 13:15 ZSV 6 (zon) Liessel 3 (zon)
17 okt 11:00 SPV 4 (zon) ZSV 6 (zon)
3 okt 11:00 Neerkandia 5 (zon) ZSV 6 (zon)
3 okt 10:00 ZSV 7 (zon) SSE 2 (zon)
10 okt 12:00 NWC 10 (zon) ZSV 7 (zon)
26 sep 13:00 Bruheze 7 (zon) ZSV 7 (zon)
17 okt 10:00 ZSV 7 (zon) RKMSV 5 (zon)
10 okt 10:00 ZSV 8 (zon) SPV 3 (zon)
26 sep 10:30 ZSV 8 (zon) Fiducia 2 (zon)
17 okt 12:00 SV Venray 8 (zon) ZSV 8 (zon)
3 okt 13:30 SJVV 3 (zon) ZSV 8 (zon)
16 okt 13:15 ZSV G1 FC Oda G3JM
9 okt 13:15 ZSV G1 S.V. Heythuysen G3
25 sep 11:30 MVC'19 G1 ZSV G1
2 okt 11:00 Rood Wit'62 G1 ZSV G1
9 okt 15:00 RKSV Heeze JO19-1 ZSV JO19-1
2 okt 15:00 ZSV JO19-1 EMK JO19-1
16 okt 15:00 ZSV JO19-1 Erp JO19-1
25 sep 14:30 Bavos JO19-1 ZSV JO19-1
25 sep 15:00 ZSV JO19-2 ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2JM
9 okt 15:00 ZSV JO19-2 Ysselsteyn JO19-2
2 okt 14:00 ST Sporting S.T./SVEB JO19-2 ZSV JO19-2
2 okt 15:00 Volkel JO17-1 ZSV JO17-1
9 okt 15:00 ZSV JO17-1 Rood Wit'62 JO17-1
25 sep 15:00 ZSV JO17-1 Olympia'18 JO17-1
16 okt 14:45 Boekel Sport JO17-1JM ZSV JO17-1
25 sep 13:15 ST SV United/BVV'27 JO15-2 ZSV JO15-1JM
9 okt 11:00 SV Venray JO15-2JM ZSV JO15-1JM
2 okt 13:15 ZSV JO15-1JM Deurne JO15-2
16 okt 15:00 ZSV JO15-2JM SPV JO15-1
2 okt 15:00 ZSV JO15-2JM FC Eindhoven AV JO15-1JM
25 sep 12:15 RKSV Nuenen JO15-2 ZSV JO15-2JM
9 okt 13:00 Lierop JO15-1 ZSV JO15-2JM
25 sep 13:15 ZSV JO15-3JM SJVV JO15-2JM
9 okt 13:15 ZSV JO15-3JM Rood Wit'62 JO15-2
2 okt 12:15 RKSV Heeze JO15-2 ZSV JO15-3JM
16 okt 13:00 SV Someren JO15-3JM ZSV JO15-3JM
9 okt 13:30 ST Sporting S.T./SVEB JO15-2JM ZSV JO15-4JM
25 sep 13:30 IVO JO15-2 ZSV JO15-4JM
2 okt 13:15 ZSV JO15-4JM SHH JO15-4JM
16 okt 13:15 ZSV JO15-4JM ST Roggel/SVVH JO15-2JM
16 okt 11:45 ZSV JO13-1G Mierlo Hout JO13-1
2 okt 11:45 SJVV JO13-1JM ZSV JO13-1G
9 okt 13:00 Liessel JO13-1 ZSV JO13-1G
25 sep 11:45 ZSV JO13-1G NWC JO13-2
2 okt 11:45 ZSV JO13-2JM ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2
9 okt 11:45 ZSV JO13-2JM ST Toxandria/VIOS'38 JO13-2
16 okt 11:30 Ysselsteyn JO13-2 ZSV JO13-2JM
9 okt 11:45 ZSV JO12-1 S.V. Oostrum JO12-1JM
25 sep 12:00 Vitesse'08 JO12-1 ZSV JO12-1
2 okt 11:30 ST Volharding/Sambeek JO12-1JM ZSV JO12-1
9 okt 10:30 Rhode/VSB JO12-1 ZSV JO12-2JM
25 sep 11:45 ZSV JO12-2JM Braakhuizen JO12-1
16 okt 11:45 ZSV JO12-2JM SV De Braak JO12-2
2 okt 11:45 ZSV JO12-2JM SV Unitas'59 JO12-3
9 okt 11:45 ZSV JO12-3JM Mierlo Hout JO12-3
16 okt 11:30 Deurne JO12-3 ZSV JO12-3JM
2 okt 11:15 Milheezer Boys JO12-1JM ZSV JO12-3JM
25 sep 9:00 SV Venray JO12-3JM ZSV JO12-3JM
25 sep 10:30 SJVV JO11-1JM ZSV JO11-1
16 okt 10:00 Mifano JO11-1 ZSV JO11-1
2 okt 10:30 ZSV JO11-1 SV De Braak JO11-1
16 okt 10:30 ZSV JO11-2 Wittenhorst JO11-2
25 sep 10:30 ZSV JO11-2 SV Venray JO11-4
9 okt 8:30 S.V. Brandevoort JO11-2 ZSV JO11-2
2 okt 10:30 Bavos JO11-1JM ZSV JO11-2
16 okt 9:45 NWC JO11-4 ZSV JO11-3JM
9 okt 10:30 ZSV JO11-3JM ST Fiducia/Elsendorp JO11-1JM
25 sep 10:00 Deurne JO11-3 ZSV JO11-3JM
2 okt 10:30 ZSV JO11-3JM Bruheze MO11-1
25 sep 10:30 ZSV JO10-1 S.V. Brandevoort JO10-2
9 okt 10:30 ZSV JO10-1 Bruheze JO10-1
16 okt 10:15 Venlosche Boys JO10-2 ZSV JO10-1
2 okt 9:00 Merefeldia JO10-1JM ZSV JO10-1
25 sep 9:00 MVC'19 JO10-2 ZSV JO10-2JM
16 okt 10:30 ZSV JO10-2JM Mifano JO10-1JM
2 okt 10:30 ZSV JO10-2JM RKMSV JO10-1
9 okt 10:30 SJO PEC'20 JO10-1 ZSV JO10-2JM
2 okt 10:30 ZSV JO10-3JM Bavos JO10-2
9 okt 8:30 Gemert JO10-6 ZSV JO10-3JM
25 sep 10:00 Milheezer Boys JO10-1 ZSV JO10-3JM
9 okt 10:30 ZSV JO10-4JM SV Helenaveen Griendtsveen MO10-1
16 okt 10:45 Liessel JO10-1 ZSV JO10-4JM
25 sep 10:30 ZSV JO10-4JM SSS'18 JO10-3JM
2 okt 10:00 Deurne JO10-3JM ZSV JO10-4JM
16 okt 9:00 SV Venray JO9-1 ZSV JO9-1
2 okt 10:00 Gemert JO9-2 ZSV JO9-1
9 okt 9:15 ZSV JO9-1 Geldrop JO9-1
25 sep 8:30 NWC JO9-1 ZSV JO9-1
16 okt 9:15 ZSV JO9-2 Sparta'18 JO9-1
9 okt 9:30 Olympia'18 JO9-2JM ZSV JO9-2
2 okt 9:15 ZSV JO9-2 Leunen JO9-1
25 sep 11:15 SV Venray JO9-2JM ZSV JO9-2
25 sep 9:15 ZSV JO9-3JM ONDO JO9-1
2 okt 9:00 SV De Braak JO9-4 ZSV JO9-3JM
9 okt 10:00 Neerkandia JO9-1 ZSV JO9-3JM
16 okt 9:15 ZSV JO9-3JM Deurne JO9-1
9 okt 9:15 ZSV JO9-4JM SV Helenaveen Griendtsveen JO9-1
16 okt 9:30 Liessel JO9-2 ZSV JO9-4JM
25 sep 9:15 ZSV JO9-4JM NWC JO9-5
2 okt 10:00 RKMSV JO9-2 ZSV JO9-4JM
25 sep 9:15 ZSV JO8-1 SV Venray JO8-2
16 okt 9:00 SV Someren JO8-1 ZSV JO8-1
2 okt 9:00 Venlosche Boys JO8-1 ZSV JO8-1
9 okt 9:15 ZSV JO8-1 s.v. Laar JO8-1
2 okt 9:15 ZSV JO8-2JM Stiphout Vooruit JO8-1
16 okt 9:15 ZSV JO8-2JM Deurne JO8 Blauw
9 okt 9:00 SV De Braak JO8-3 ZSV JO8-2JM
25 sep 9:00 Rood Wit'62 JO8-1 ZSV JO8-2JM
9 okt 9:15 ZSV JO8-3JM Olympia Boys JO8-1
16 okt 9:45 S.V. Brandevoort JO8-3 ZSV JO8-3JM
2 okt 9:15 ZSV JO8-3JM SPV JO8-1
25 sep 9:00 Bruheze JO8-2 ZSV JO8-3JM
2 okt 9:15 ZSV JO8-4JM SV De Braak JO8-4
25 sep 9:00 Bruheze JO8-3 ZSV JO8-4JM
9 okt 9:00 SV Someren JO8-4 ZSV JO8-4JM
16 okt 9:15 ZSV JO8-4JM Rood Wit'62 JO8-2
25 sep 9:40 Deurne JO7 Oranje ZSV JO7-1JM
9 okt 9:20 ZSV JO7-1JM SJVV JO7-2
9 okt 9:00 NWC JO7 Rood ZSV JO7-1JM
2 okt 9:35 ZSV JO7-1JM Deurne JO7 Oranje
25 sep 9:30 SJVV JO7-2 ZSV JO7-1JM
2 okt 9:15 ZSV JO7-1JM NWC JO7 Rood
16 okt 9:00 Deurne JO7 Oranje ZSV JO7-1JM
16 okt 9:10 NWC JO7 Rood ZSV JO7-1JM
25 sep 9:50 ZSV JO7-1JM NWC JO7 Rood
16 okt 9:20 ZSV JO7-1JM SJVV JO7-2
9 okt 9:10 Deurne JO7 Oranje ZSV JO7-1JM
2 okt 9:25 SJVV JO7-2 ZSV JO7-1JM
9 okt 9:40 ZSV JO7-2 Deurne JO7 Blauw
2 okt 9:00 ZSV JO7-2 SPV JO7-1
2 okt 9:20 Deurne JO7 Blauw ZSV JO7-2
25 sep 9:30 ZSV JO7-2 SJVV JO7-1
9 okt 9:30 ZSV JO7-2 SPV JO7-1
9 okt 9:50 SJVV JO7-1 ZSV JO7-2
2 okt 9:10 ZSV JO7-2 SJVV JO7-1
16 okt 9:35 ZSV JO7-2 SJVV JO7-1
25 sep 9:50 SPV JO7-1 ZSV JO7-2
16 okt 9:25 SPV JO7-1 ZSV JO7-2
25 sep 9:40 ZSV JO7-2 Deurne JO7 Blauw
16 okt 9:15 ZSV JO7-2 Deurne JO7 Blauw
25 sep 11:45 ZSV MO12-1 Liessel JO12-1JM
16 okt 11:45 ZSV MO12-1 S.V. Heythuysen MO12-1
9 okt 9:00 S.V. Oostrum JO12-2JM ZSV MO12-1
2 okt 11:30 Deurne MO12-1 ZSV MO12-1
3 okt 12:00 Bergeijk VR1 (zon) ZSV VR1 (zon)
10 okt 13:00 ZSV VR1 (zon) Leveroy VR1 (zon)
17 okt 12:00 Festilent VR1 (zon) ZSV VR1 (zon)
16 okt 16:00 ZSV VR30+1 (zon) Erp VR30+1 (zon)
9 okt 16:00 ST RKVV Keldonk/Boerdonk VR30+1 ZSV VR30+1 (zon)
10 okt 10:00 ZSV VR2 Liessel VR1 (zon)
17 okt 10:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR4 (zon) ZSV VR2
26 sep 11:00 ZSV VR2 Lierop VR1 (zon)
3 okt 13:00 Bruheze VR2 (zon) ZSV VR2
26 sep 10:00 ZSV VR3 (zon) SJVV VR2 (zon)
17 okt 10:00 ST SV Someren/NWC VR4 (zon) ZSV VR3 (zon)
3 okt 10:00 ST Excellent/SVS VR1 (zon) ZSV VR3 (zon)
10 okt 10:00 ZSV VR3 (zon) Bruheze VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!