Proeftrainen jeugd - ZSV

Proeftrainen jeugd

Proeftrainen jeugd


Proeftrainen

  • Kinderen die nog niet eerder lid zijn geweest van ZSV mogen 4 keer gratis proeftrainen.

  • Kinderen van 4-5 jaar kunnen proeftrainen bij Bambino's
  • Kinderen van 6-10 jaar doen de proeftrainingen bij het Instapteam
  • Kinderen van 11 jaar en ouder kunnen proeftrainen bij bestaand team, maar altijd alleen in overleg met coördinator betreffende leeftijdscategorie

  • Mocht een speler uit  een JO7 t/m JO12 een vriendje of vriendinnetje meebrengen om eens mee te doen met het eigen team, dan is dat, eenmalig dus, geen probleem. Maar wil zo'n vriendje/vriendinnetje vervolgens nog drie keer proeftrainen, dan graag contact (laten) opnemen met Daphne Knijnenburg (06-13600835 of jeugdzaken@zsvzeilberg.nl). De ouders worden dan geïnformeerd over het Instapteam. Zo kunnen we valse verwachtingen en daardoor teleurstellingen bij nieuwe kinderen en ouders voorkomen.

Instapteam

  • Proeftrainen kan voor kinderen van 6-10 jaar alleen bij het Instapteam. Dit omdat de jmeeste jeugdteams bij ZSV vol zitten en hier tussentijds geen spelers meer aan kunnen worden toegevoegd.

  • Het Instapteam traint op donderdagavond van 18:30-19:30 o.l.v. Jan Kuunders.

  • Als kinderen na de proefperiode lid worden blijven ze tot aan de eerstvolgende winter- of zomerstop in dit Instapteam en leren daar de eerste beginselen van het voetballen. Vanaf de winter- of zomerstop worden ze geplaatst in een team. Bij welk team wordt bepaald door de Technische Commissie jeugd. 

Meer informatie over proeftrainen bij de jeugd van ZSV klik hier



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!