Programma

Programma

Programma     Topscorers     Assists     Wedstrijdstatistieken     Vorig seizoen

Programma 2014/2015

Datum

Aanvang

Wedstrijd

Training /spelers vergadering /Materialen (ballen/waterzak)

Kleding wassen

23-08-15

12.00uur

ZSV3  – MULO 2

Geert Luttikhold

Jeroen Bankers

27-08-15

18.45uur

Helmondia 2 - ZSV

Jeroen Bankers

Willem

30-08-15

12.00uur

ONDO 2 – ZSV3

Willem vd Kant

Patrick

06-09-15

12.00uur

Reuver 2 - ZSV3

Patrick Crommetuijn

Thomas

13-09-15

12.00uur

ZSV3 - Panningen 3

Thomas Mooren

Sten

20-09-15

12.00uur

ZSV3 – Baarlo 2

Sten v Bree

Rick vd S

27-09-15

12.00uur

FCV-Venlo 2 – ZSV 3

Rick vd Steen

Jordy

04-10-15

12.00uur

ZSV 3 – Blerick 2

Jordy Kuijpers

Brains

11-10-15

13.00uur

Ysselsteijn 2 - ZSV

Brains Munsters

Jeroen S

18-10-15

12.00uur

ZSV3 - Sparta '18 2

Jeroen Sanders

Thijs

25-10-15

inhaal/beker

Thijs Joosten

Bart

01-11-15

12.00uur

MCV'19 - ZSV 3

Bart Tonnaer

Luuk

08-11-15

12.00uur

ZSV 3 - Sportclub Irene 2

Luuk Keijzers

Michel

15-11-15

11.00uur

Helden 3 - ZSV 3

Michel de Corte

Rick vd P

22-11-15

Inhaal/Beker

Rick vd Putten

Geert

29-11-15

12.00uur

ZSV 3 - Wittenhorst 3

Geert Luttikhold

Jeroen B

06-12-15

12.00uur

Baarlo 2 - ZSV 3

Jeroen Bankers

Willem

13-12-15

evt. ook 20-12, 24-01, 30-01

Inhaal/Beker

Willem vd Kant

Patrick

14-02-16

12.00uur

ZSV 3 - FCV-Venlo 2

Patrick Crommetuijn

Thomas

21-02-16

11.00uur

Blerick 2 - ZSV 3

Thomas Mooren

Sten

28-02-16

Inhaal/Beker

Sten van Bree

Rick v/d S

06-03-16

12.00uur

ZSV 3 - Ysselsteijn 2

Rick vd Steen

Jordy

13-03-16

12.00uur

Sparta'18 2 - ZSV 3

Jordy Kuijpers 

Brains

20-03-16

12.00uur

ZSV 3 - MVC'19 2

Brains Munsters

Jeroen S

26-03-16 & 28-03-16

Inhaal/Beker

Jeroen Sanders

Thijs

03-04-16

11.00uur

Sportclub Irene 2 - ZSV 3

Thijs Joosten

Bart

10-04-16

12.00uur

ZSV 3 - Helden 3

Bart Tonnaer

Luuk

17-04-16

11.30uur

Wittenhorst 3 - ZSV 3

Luuk Keijzers

Michel

24-04-16

Inhaal/Beker

Michel de Corte Rick v/d P

01-05-16

12.00uur

ZSV 3 -Reuver 2

Rick v/d Putten Geert

08-05-16

12.00uur Panningen 3 -ZSV 3 Geert Luttikhold Jeroen B

 

1 Jordy
2 Brains
3 Jeroen Sanders
4 Thijs
5 Bart
6 Luuk
7 Michel
8 Rick v/d Putten
9 Geert
10 Jeroen Bankers
11 Willem
12 Niels Thielen
13 Patrick
14 Thomas Mooren
15 Sten
16 Rick v/d Steen
17 


terug
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!