Afgelastingen

Afgelastingen



Onder categorie A vallen  ZSV 1, 2,  VR1 en JO13-1.
Onder categorie B vallen alle overige teams.

 

Wil je de laatste afgelastingen van jouw team via SMS ontvangen?
Je krijgt maximaal 5 berichten per week. Één bericht kost 0,25 euro. Je kunt je altijd weer afmelden door ZET AFGELASTING UIT te sms'en.
Wil je de laatste afgelastingen van jouw team via e-mail ontvangen?
Je kunt je op ieder moment weer afmelden door op de afmelding-link te klikken vanuit een verzonden e-mail notificatie.

Wedstrijden

Datum Wedstrijd Status Reden
22 jan NWC JO9-1JM - ZSV JO9-1 Afgelast
22 jan S.V. Brandevoort JO12-1 - ZSV JO12-1 Afgelast
22 jan Bruheze JO8-3 - ZSV JO8-2JM Afgelast
22 jan SV Helenaveen Griendtsveen JO9-1 - ZSV JO9-3JM Afgelast
22 jan ZSV JO7-2 - MVC JO7-1JM Afgelast
22 jan ZSV JO9-4JM - SV Someren JO9-5JM Afgelast
22 jan ZSV JO9-2 - SV Someren JO9-3JM Afgelast
22 jan ZSV JO8-3JM - Mierlo Hout MO8-1 Afgelast
22 jan ZSV JO8-1 - Sportclub Irene JO8-1 Afgelast
22 jan Rood Wit'62 JO7-2 - ZSV JO7-2 Afgelast
22 jan ZSV JO7-2 - SPV JO7-1 Afgelast
22 jan RKVVO JO8-8 - ZSV JO8-4JM Afgelast
22 jan ST Elsendorp/Fiducia JO10-1 - ZSV JO10-3JM Afgelast
22 jan Deurne JO11-3 - ZSV JO11-3JM Afgelast
22 jan RKSV Heeze JO10-2JM - ZSV JO10-2JM Afgelast
22 jan ZSV JO10-4JM - NWC JO10-3JM Afgelast
22 jan ZSV JO10-1 - IVO JO10-1 Afgelast
22 jan ZSV JO11-2 - Constantia JO11-1JM Afgelast
22 jan ST Toxandria/VIOS'38 JO11-1 - ZSV JO11-1 Afgelast
22 jan ST Sparta'18/Kronenberg JO13-1 - ZSV JO13-1G Afgelast
22 jan SV Milsbeek JO12-2 - ZSV MO12-1 Afgelast
22 jan ZSV JO12-2JM - Wittenhorst JO12-3 Afgelast
22 jan ZSV JO12-3JM - SV Venray JO12-4 Afgelast
22 jan ZSV JO13-2JM - NWC JO13-3 Afgelast
22 jan Lierop JO7-1 - ZSV JO7-1JM Afgelast
22 jan ZSV JO7-1JM - S.V. Brandevoort JO7-1 Afgelast
22 jan Deurne JO7 Goud - ZSV JO7-1JM Afgelast
22 jan ZSV JO17-1 - Mierlo Hout JO17-2 Afgelast
29 jan ZSV JO7-2 - Rood Wit'62 JO7-2 Afgelast
29 jan ZSV JO7-2 - MVC JO7-1JM Afgelast
29 jan NWC JO7 Blauw - ZSV JO7-2 Afgelast
29 jan SV De Braak JO8-5 - ZSV JO8-3JM Afgelast
29 jan NWC JO7 Paars - ZSV JO7-1JM Afgelast
29 jan Leunen JO9-1 - ZSV JO9-2 Afgelast
29 jan ZSV JO9-3JM - S.V. Grashoek JO9-1 Afgelast
29 jan ZSV JO8-4JM - Sparta'25 JO8-5 Afgelast
29 jan ZSV JO7-1JM - S.V. Brandevoort JO7-1 Afgelast
29 jan Deurne JO7 Goud - ZSV JO7-1JM Afgelast
29 jan S.V. Brandevoort JO9-4 - ZSV JO9-4JM Afgelast
29 jan Blerick JO10-1 - ZSV JO10-1 Afgelast
29 jan ZSV JO10-3JM - UDI'19/CSU JO10-5 Afgelast
29 jan ZSV JO10-2JM - SPV JO10-1 Afgelast
29 jan ZSV JO11-1 - ST Sporting S.T./SVEB JO11-1 Afgelast
29 jan ZSV JO11-3JM - Liessel JO11-2 Afgelast
29 jan Olympia Boys JO10-1G - ZSV JO10-4JM Afgelast
29 jan SV De Braak JO13-3 - ZSV JO13-2JM Afgelast
29 jan Deurne JO12-2 - ZSV JO12-2JM Afgelast
29 jan Mierlo Hout JO12-2 - ZSV JO12-3JM Afgelast
29 jan Sambeek JO11-1 - ZSV JO11-2 Afgelast
29 jan ZSV JO12-1 - Geldrop JO12-2 Afgelast
29 jan ZSV JO13-1G - Stiphout Vooruit JO13-1 Afgelast
29 jan ZSV MO12-1 - Deurne JO12-3 Afgelast
29 jan Sportclub Irene JO15-5 - ZSV JO15-2JM Afgelast
29 jan ZSV JO15-4JM - SJO PEC'20 JO15-2 Afgelast
29 jan ZSV JO15-3JM - Bruheze JO15-3 Afgelast
29 jan ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-1 - ZSV JO15-1JM Afgelast
29 jan Olympia'18 JO17-1 - ZSV JO17-1 Afgelast
29 jan ZSV JO19-2 - Bruheze JO19-2 Afgelast
29 jan ZSV JO19-1 - Woenselse Boys JO19-1 Afgelast
05 feb NWC JO7 Paars - ZSV JO7-1JM Afgelast
05 feb Deurne JO9-2 - ZSV JO9-3JM Afgelast
05 feb Deurne JO8 Blauw - ZSV JO8-2JM Afgelast
05 feb SV Someren JO9-2 - ZSV JO9-1 Afgelast
05 feb Venhorst JO10-1 - ZSV JO10-3JM Afgelast
05 feb ZSV JO7-1JM - Mierlo Hout JO7-3 Afgelast
05 feb ZSV JO8-3JM - SV Someren JO8-6 Afgelast
05 feb ZSV JO8-4JM - Woenselse Boys JO8-2 Afgelast
05 feb ZSV JO9-4JM - Mifano JO9-5 Afgelast
05 feb ZSV JO9-2 - Ysselsteyn JO9-1 Afgelast
05 feb Deurne JO7 Goud - ZSV JO7-1JM Afgelast
05 feb SV De Braak JO10-3 - ZSV JO10-2JM Afgelast
05 feb Volharding JO11-1JM - ZSV JO11-1 Afgelast
05 feb ZSV JO10-1 - SV Venray JO10-1 Afgelast
05 feb ZSV JO11-3JM - NWC JO11-3JM Afgelast
05 feb ZSV JO10-4JM - SV Someren JO10-3JM Afgelast
05 feb ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO11-1JM - ZSV JO11-2 Afgelast
05 feb SV Venray JO8-1 - ZSV JO8-1 Afgelast
05 feb SJO America-Meterik JO12-1 - ZSV JO12-2JM Afgelast
05 feb Deurne JO12-4 - ZSV JO12-3JM Afgelast
05 feb ZSV MO12-1 - SV Venray JO12-3JM Afgelast
05 feb ZSV JO13-2JM - Bavos JO13-2 Afgelast
05 feb ZSV JO12-1 - RKSV Nuenen JO12-2 Afgelast
05 feb H.B.S.V. JO13-1 - ZSV JO13-1G Afgelast
05 feb NWC JO15-4 - ZSV JO15-4JM Afgelast
05 feb ZSV JO15-1JM - ST Sparta'18/Kronenberg JO15-1 Afgelast
05 feb Mierlo Hout JO15-4 - ZSV JO15-3JM Afgelast
05 feb ZSV JO7-2 - SV Someren JO7-2 Afgelast
05 feb Deurne JO7 Blauw - ZSV JO7-2 Afgelast
05 feb ZSV JO7-2 - SPV JO7-1 Afgelast
05 feb ZSV JO17-1 - Volkel JO17-1 Afgelast
05 feb ZSV JO15-2JM - BEVO JO15-1JM Afgelast
05 feb NWC JO19-4 - ZSV JO19-2 Afgelast
05 feb Bruheze JO19-1 - ZSV JO19-1 Afgelast
12 feb MVC'19 JO11-1 - ZSV JO11-1 Afgelast
12 feb ZSV JO8-3JM - Deurne JO8 Goud Afgelast
12 feb ZSV JO8-2JM - SJVV JO8-2 Afgelast
12 feb ZSV JO9-2 - Liessel JO9-1 Afgelast
12 feb ZSV JO8-1 - Venlosche Boys JO8-1 Afgelast
12 feb NWC JO7 Blauw - ZSV JO7-2 Afgelast
12 feb ZSV JO7-2 - SJVV JO7-3 Afgelast
12 feb SPV JO7-1 - ZSV JO7-2 Afgelast
12 feb Handel JO12-1JM - ZSV MO12-1 Afgelast
12 feb Deurne JO10-3JM - ZSV JO10-4JM Afgelast
12 feb RKMSV JO9-1 - ZSV JO9-3JM Afgelast
12 feb Eindse Boys JO8-2 - ZSV JO8-4JM Afgelast
12 feb RPC MO9-1 - ZSV JO9-4JM Afgelast
12 feb ZSV JO10-1 - FCV-Venlo JO10-1 Afgelast
12 feb ZSV JO10-2JM - Bruheze JO10-2 Afgelast
12 feb SJVV JO11-2JM - ZSV JO11-3JM Afgelast
12 feb ZSV JO11-2 - SV Venray JO11-3JM Afgelast
12 feb MVC'19 JO9-1 - ZSV JO9-1 Afgelast
12 feb SV De Braak JO12-1 - ZSV JO12-1 Afgelast
12 feb Mifano JO13-1 - ZSV JO13-1G Afgelast
12 feb Bavos JO10-1 - ZSV JO10-3JM Afgelast
12 feb ZSV JO13-2JM - Bruheze JO13-1 Afgelast
12 feb ZSV JO12-2JM - Melderslo JO12-1 Afgelast
12 feb ZSV JO12-3JM - SV Someren JO12-2 Afgelast
12 feb Rood Wit'62 JO17-1 - ZSV JO17-1 Afgelast
12 feb S.V. Grashoek JO15-2 - ZSV JO15-2JM Afgelast
12 feb ZSV JO15-3JM - Rood Wit'62 JO15-2 Afgelast
12 feb ZSV JO15-4JM - Vv Kessel JO15-2 Afgelast
12 feb ST Maasduinen JO15-1 - ZSV JO15-1JM Afgelast
12 feb SV Someren JO7-4 - ZSV JO7-1JM Afgelast
12 feb ZSV JO7-1JM - SJVV JO7-1 Afgelast
12 feb Deurne JO7 Goud - ZSV JO7-1JM Afgelast
12 feb ZSV JO19-1 - Mierlo Hout JO19-2 Afgelast
12 feb ZSV JO19-2 - Marvilde JO19-3 Afgelast
19 feb NWC JO7 Paars - ZSV JO7-1JM Afgelast
19 feb NWC JO9-2 - ZSV JO9-2 Afgelast
19 feb SJVV JO7-1 - ZSV JO7-1JM Afgelast
19 feb Sparta'18 JO10-1 - ZSV JO10-1 Afgelast
19 feb ZSV JO7-1JM - SV Someren JO7-4 Afgelast
19 feb Stiphout Vooruit JO8-2 - ZSV JO8-2JM Afgelast
19 feb ZSV JO9-3JM - Liessel JO9-2 Afgelast
19 feb ZSV JO8-4JM - Acht JO8-4 Afgelast
19 feb ZSV JO9-4JM - Lierop JO9-1 Afgelast
19 feb ZSV JO9-1 - SV Venray JO9-1 Afgelast
19 feb NWC JO7 Blauw - ZSV JO7-2 Afgelast
19 feb Liessel JO8-2 - ZSV JO8-3JM Afgelast
19 feb SJVV JO10-3JM - ZSV JO10-2JM Afgelast
19 feb ZSV JO7-2 - SJVV JO7-3 Afgelast
19 feb SV Someren JO7-2 - ZSV JO7-2 Afgelast
19 feb ZSV JO11-1 - SV Venray JO11-1 Afgelast
19 feb ZSV JO11-3JM - S.V. Grashoek JO11-2 Afgelast
19 feb ZSV JO10-4JM - SJVV JO10-2JM Afgelast
19 feb DSV JO11-2JM - ZSV JO11-2 Afgelast
19 feb Rood Wit'62 JO13-3 - ZSV JO13-2JM Afgelast
19 feb ZSV JO10-3JM - Gemert JO10-4 Afgelast
19 feb Olympia Boys JO12-1JM - ZSV JO12-3JM Afgelast
19 feb ZSV JO13-1G - Merefeldia JO13-1 Afgelast
19 feb ZSV MO12-1 - SV De Braak MO12-1 Afgelast
19 feb ZSV JO12-1 - Brabantia JO12-1 Afgelast
19 feb Venlosche Boys JO12-3JM - ZSV JO12-2JM Afgelast
19 feb Deurne JO15-3 - ZSV JO15-3JM Afgelast
19 feb ZSV JO15-1JM - Blerick JO15-1 Afgelast
19 feb MVC'19 JO15-3JM - ZSV JO15-4JM Afgelast
19 feb ASV'33 JO19-1 - ZSV JO19-1 Afgelast
19 feb ZSV JO17-1 - Woenselse Boys JO17-1 Afgelast
19 feb ZSV JO15-2JM - VV Baarlo JO15-3 Afgelast
19 feb s.v. Laar JO19-3 - ZSV JO19-2 Afgelast

Trainingen

Datum Team(s) Reden
Geen afgelastingen
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!